Rüzgar Çetin'in Yeni Cezası Açıklandı..

15 izlenme 11 Ocak 2017
Reklamlar

Rüzgar Çetin'in Cezası 7 Yıl 6 Aya Çıktı

İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi, polis memurunun ölümüne neden olan Rüzgar Çetin'in yerel mahkemeden aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezasını kaldırarak, 7 yıl 6 ay hapis cezası ile cezalandırdı.

Karıştığı trafik kazasında bir polis memurunun şehit olmasına, birinin de yaralanmasına neden olduğu gerekçesiyle yargılanan yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, "bilinçli taksirle bir kişinin ölümüne ve bir kişinin yaralanmasına neden olmak" suçundan 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi 19. Ceza Dairesinde yapılan ilk duruşmaya, sanık Rüzgar Çetin ve avukatları katıldı. Davaya ilişkin kararını açıklayan 19. Ceza Dairesi, Çetin'i "bilinçli taksirle bir kişinin ölümüne ve bir kişinin yaralanmasına neden olmak" suçundan 7 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırdı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Amerikalı Bilim Adamı-Bir Gerçeği Daha Ortaya Koydu.. Cinsel Saldırı ve Yaralama Davası-Bakın nasıl kurtulmak istemiş. Şok olacaksınız Şu Ahlaksızın Şort Giyen Kadına Yaptığına Bakın!!! NİŞANLISIYLA ANNESİNİ AYNI YATAKTA YAKALAYAN GENÇ KIZ, CEP TELEFONUYLA

Bakmadan Geçme!

KAPAT
DİN DERSİNDE UTANÇ GÖRÜNTÜLERİ !