Rus Nataliya Volnova Reina'dan o gecenin görüntülerini yayınladı...

66495 izlenme 01 Ocak 2017
Reklamlar

Türkiye'deki bir petrol şirketinde çalışan arkadaşlarıyla yılbaşını Reina'da kutlamak için gelen Nataliya Volnova Bild gazetesine ''Yaşıyor olmam bir mucize. Teröristi silahıyla gördüm'' dedi. Volnova Facebook sayfasından Reina'da saldırı olmadan dakikalar önce yapılan kutlamadan görüntüler yayınladı.

GÖRÜNTÜLER YAYINLANDI

Türkiye'de arkadaşlarıyla yılbaşını Reina'da kutlamak için gelen Nataliya Volnova, Facebook sayfasından Reina'da saldırı olmadan dakikalar önce yapılan kutlamadan görüntüler yayınladı.

''TERÖRİSTİN HİÇBİR ŞEYDEN KORKUSU YOKTU''

Reina'da yaşanan terör saldırısında silah sesleri gelince misafirlerin yere yattığını belirten Nataliya ''Masaların altına saklandık. O esnada katili arkadan gördüm. Büyük bir silahı vardı. Herkimse hiçbir şeyden korkusu yoktu'' dedi.


Nataliya Volnova

Volnova saldırganın siyahi bir kiyafet giydiğini belirterek, saldırganın noel kiyafeti giydiği yönündeki iddiaları yayınladı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İşte 2 vatandaşımıza mezar olan binanın çökme anı... Ruslar öyle bir video yayınladı ki,dünya gündemine bomba gibi düştü "AMERİKA BÖYLE YIKILACAK" Baskına Gelen PKK'lılar Bozguna Uğradı Yüzler'ce Geberen pkk'lı ve Mutlu sSONs nokta. Yarın Okullar tam 31 ilde tatil...Ankara ve İstanbul Netleşti...

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Müzikle ile Coştukça Coştu :)