Reuters- Reina Saldırısını DEAŞ Üstlendi

288 izlenme 02 Ocak 2017
Reklamlar

Reuters, İstanbul'da yılbaşı gecesi Ortaköy'deki Reina isimli gece kulübüne düzenlenen ve 39 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısını DEAŞ'ın üstlendiğini duyurdu.

DETAYLAR ORTAYA ÇIKIYOR

Reina'da yaşanan terör saldırısı, son dakika haberlerini de beraberinde getirmeye devam ediyor. Teröristin, yılbaşı gecesi İstanbul Ortaköy'de bulunan Reina'ya taksiyle gelişi ve uzun namlulu silahlarla müşterilerin üzerine ateş açması hakkında bazı detaylar ortaya çıktı.

YARALANANLARIN KAFASINA ATEŞ ETTİ

39 kişinin öldüğü ve 65 kişinin yaralandığı saldırıda terörist, dakikalar içinde 6 şarjör değiştirip 180 mermi sıktı, yere düşenlerin başına ateş etti. Karşı kıyıdan çekilen bir görüntüye göre 45 saniye boyunca silah sesleri hiç kesilmiyor.

REUTERS: DEAŞ ÜSTLENDİ

Çok sayıda kişi denize atlayıp kurtulurken terörist üstündeki montu çıkarıp kayıplara karıştı. Reina'daki katliamda yaşamını yitirenlerin kimlikleri de belli oldu. Reuters ise Reina'daki terör saldırısını terör örgütü DEAŞ'ın üstlendiğini duyurdu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bu kurşunlar ona buna değil hepimize sıkıldı! İstanbul'da Akılalmaz Olay! Gökten Düşenler İnsanları Şoke Etti.. YERLİ ÜRETİM ORTAK YAPIM TÜRKİYENİN SAVAŞ UÇAĞI.DÜNYADA BİR İLK. Reina Katliamını Yapan Saldırganın Ülkeye Giriş Görüntüleri Ortaya Çıkt

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Kadınların Kaykaya Bindiği Klip, Suudileri Kızdırdı