IŞİD’li Abu El-Hamzani Canlı Yayında Vuruldu!

52045 izlenme 30 Aralık 2016
Reklamlar

Rusya'nın yaptığı operasyonlarla Suriye'de IŞİD vurulurken IŞİD’li Abu El-Hamzani'nin canlı yayında vurulduğu anlar günün konusu oldu.

IŞİD adına yapılan yayında IŞİD'in ele geçirdiği çok önemli bir tepeyi Allah'ın yardımıyla ele geçirdiklerini anlatan Hamzani tam bu sırada yakınına düşen bombayla vurularak hayatını kaybediyor. Hamzani'nin birçok IŞİD videosunun hazırlayıcısı olduğu öğrenildi. Hazırladığı öldürme ve yakma videoları IŞİD şiddetinin propagandası olarak kullanılan Hamzani'nin bu kez kendi ölümü yayın konusu oldu. Söz konusu bombalamayı Rusya'nın kuvvetlerinin yaptığı öğrenildi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in "Teröristleri affetmek Tanrı’ya kalmış, onları Tanrı’ya göndermekse bana…" sözlerini söylediği iddia edilmiş ancak o sözlerin Putin'e ait olmadığı ortaya çıkmıştı.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Gaziantep'te İkinci Saldırı! Devriye Gezen Polise Ateş Açtılar Türkiyenin Yaptığı Akıllara Zarar Akıllı Bunker Buster Tipi Bomba Şahin Avlanmak İsterken Kendisi Av Oldu İstanbul'da Kreşte Skandal- Öğretmen Göğüsleriyle Oynanmasına İzin Verdi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SON DAKİKAAAA !!! Fuat AVNİ Bulundu...