Emniyetin Önünde Öldürülen Teröristin Babası Konuştu..

165 izlenme 11 Ocak 2017
Reklamlar

Gaziantep'te elinde silahla emniyete girmek isterken öldürülen terörist Müslüm Kasar'ın cenazesi, otopsi işlemlerinin tamamlanmasının ardından ailesine teslim edilecek. Cenazeyi teslim almak için Adli Tıp Kurumu'na gelen baba Musa Kasar, psikolojik tedavi gördüğünü söylediği oğlunun terörist olduğuna inanmadığını ifade etti.

"PSİKOLOJİK SORUNLARI VARDI, NEDEN YAPTI ANLAMIYORUM"

Emniyete saldırı girişiminde öldürülen Müslüm Kasar'ın (21) cenazesi olayın ardından otopsi işlemleri için Gaziantep Adli Tıp Kurumu'na kaldırılmıştı. Otopsi işlemleri süren şahsın cenazesi, işlemlerin ardından ailesine teslim edilecek. Şahsın cenazesini almaya Adli Tıp Kurumu'na gelen baba Musa Kasar, "Oğlumun psikolojik sorunları vardı. Gaziantep'te de farklı illerde de tedavi görmüştü. Ben oğlumun terör örgütleri ile bağlantısı olduğunu düşünmüyorum. Böyle bir şeyi neden yaptı anlamıyorum" diye konuştu. Öte yandan, şahsın 10 kardeşinin bulunduğu ve 5 yıllık evli olduğu öğrenildi.

ANNESİ VE EŞİ AĞLADI

Müslüm Kasar'ın babası Musa ile birlikte Adli Tıp Kurumu'na gelen anne Leyla ve eşi Zeynep de gözyaşlarını tutamadı. Öte yandan, olayın terör bağlantısı ile ilgili soruşturması sürüyor.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

İBRET-İ ALEM İÇİN DEYİP O GÖRÜNTÜLERİ BÖYLE YAYINLADI ŞOK SES KAYDI İNTERNETE DÜŞTÜ !!! Hdp - Pkk İlişkisi..! İZLEMEYEN PAYLAŞMAYAN KALMASIN ŞEHİTLERLE DALGA GEÇTİ, TÜRK MİLLETİNE HAKARET ETTİ! Sibel Üresin ve Armağan Çağlayan Canlı Yayında Birbirine Girdi

Bakmadan Geçme!

KAPAT
Bu memlekette kahraman bitmez !!