Adnan Oktar'ın Canlı Yayında Mason Diploma Töreni

955 izlenme 30 Aralık 2016
Reklamlar
13 Eylül 2013 İtalyan Büyük Locası Büyük Üstadı Adnan Oktar'a 33.derece mason diploması takdim etti.

ADNAN OKTAR: Efendim hoş geldiniz, sefa geldiniz, lütfettiniz, şeref verdiniz, onur verdiniz, çok mutlu olduk.

GIAN FRANCO PILLONI: Ben size teşekkür ediyorum bu güzel sözleriniz için. Beni buraya davet etmiş olmanızdan dolayı size çok çok teşekkür ediyorum. Sizin karşınızda burada bulunmak benim için büyük bir mutluluk.

ADNAN OKTAR: Teşekkür ederim. Biz sözü misafirimize bırakıyoruz. Onun güzel konuşmalarını dinlemek istiyoruz.

GIAN FRANCO PILLONI: Size büyük bir onurla R. ' . S. ' . A. ' . A . 'nın 33. derecesini takdim ediyorum.

ADNAN OKTAR: Çok teşekkür ediyorum. Beni onurlandırdınız, lütfettiniz, teşekkür ediyorum. Bu da 33. derece diploması, çok şık ve güzel bir diploma, çok teşekkür ediyorum.

GIAN FRANCO PILLONI: Bana teşekkür etmemelisiniz, bu hakettiğiniz bir ödüldür, dolayısıyla teşekkür etmenize bile gerek yok.

ADNAN OKTAR: Çok nezaketli, çok kibar maşaAllah.

GIAN FRANCO PILLONI: Bu, sizin Masonik bilgileriniz için, hakettiğiniz bir şey. Bu bildiğiniz Masonik bilgiler için, aynı zamanda bu bilgileri de başkalarına, etrafınızdaki insanlara vermiş olmanızdan dolayı da bunu hakediyorsunuz. Bunu çok iyi, en iyi şekilde yapacağınızdan, ben eminim. Ben büyük bir sevinçle karşıladım sizin İstanbul'a beni davet etmenizi ve bu bizim görüşmemizin, etrafımızda olan bu feci olaylara yardımcı olmasını diliyorum.

ADNAN OKTAR: İnşaAllah.

GIAN FRANCO PILLONI: Hepimizin bir arada çalışması gerekiyor. Yalnız siyasi olarak değil, dini olarak değil her şekilde birlikte çalışıp bu felaketlere, bu savaşlara, bu kavgalara son vermemiz gerekiyor.

ADNAN OKTAR: MaşaAllah.

GIAN FRANCO PILLONI: Ben iki şey yazdım. Eğer Sayın Büyük Maestro Adnan Oktar Bey buna izin verirse burada sizin önünüzde bunu okumak istiyorum. 13 Eylül 2013 İstanbul'daki bu karşılaşmamızda, Masonların bu dünyadaki savaşlarla ilgili neler yapabileceğini görüşmek üzere toplanmış bulunuyoruz. Ev sahibimiz, Büyük Üstat Birader Adnan Oktar'ı sevgiyle, sonsuz saygıyla ve törensel kucaklamayla selamlıyorum. Ben, Gian Franco Pilloni, bu vesile ile, İtalya U.M.S.O.I. (Masonik Kabule Kesin Uyum Birliği) Büyük Locasının 4'ten 33'e dereceleri kapsayan A. ' . S . ' . A. ' . A. ' Yüksek Şurası'nın Güç Sahibi Egemen Büyük Komutanı olarak bana verilen görev, rol ve yetkilere dayanarak, Büyük Üstat Birader Adnan Oktar'a, sonsuz mutluluk ve coşkulu bir onurla R. ' . S. ' . A. ' . A . '., 33. derecesini takdim ediyorum. Birader Adnan, bu dereceyi Masonluk hakkındaki bilginiz ve hazırlığınızla tamamen hak ediyorsunuz. Eminim ki Tören Yeri Vekili Birader Adnan Oktar, kendisine verilen derecenin hakkını gereğiyle verecektir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Uşakki tarikatı lideri Cumhuriyet yıkıldı, Erdoğan 1.Padişahımız! Çatışma devam ederken vurulan kahpe teröriste tekme atan İZMİRLİ CANLI YAYINDA BİR DANS ETTİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI Şırnak'tan acı haber- Şehit ve yaralılar var!

Bakmadan Geçme!

KAPAT
SOKAK ORTASINDA TEPKİ TOPLAYAN GÖRÜNTÜ